Naša šola se je pridružila vseslovenski akciji »Tom potuje, otroke obiskuje«. TOM TELEFON je edini splošni telefon za otroke in mladostnike v Sloveniji. Otroci in mladostniki lahko po telefonu, e-pošti in spletni klepetalnici anonimno in brezplačno kontaktirajo svetovalce, ki jim pomagajo reševati vprašanja ali težave.  

Tom nahrbtnik bo na naši šoli gostoval od 16. 10. do 20. 10. 2023. Predstavitve in delavnice o TOM telefonu bodo potekale od 4. do 9. razreda. S to akcijo sporočamo, da nobena težava ni prevelika ali premajhna za pogovor.

Na spodnji povezavi si lahko ogledate tudi nagovor predsednika Nacionalne mreže TOM, g. Alberta Mrgoleta.

https://www.youtube.com/watch?v=bBTgVV6Vk-4

Jana Škrlj in Nataša Korče

mentorici šolske skupnosti in parlamenta

 

Related Images:

(Skupno 153 obiskov, današnjih obiskov 1)