PRIHOD NA KOSILO v jedilnico na matični šoli po 6. šolski uri (2023/2024)

!!! SPREMEMBA – velja za torke do nadaljnjega

Od torka, 12. marca 2024, razdeljevanja kosila po 6. šolski uri OB TORKIH ni več. Vsi učenci pridejo na kosilo po običajnem razporedu.

Učenci, ki obiskujejo NŠP in učenci 9. razreda, ki imajo 6 ur pouka.
Učenci, ki imajo 7. uro DDP, gredo na kosilo po 5. šolski uri.

Prihod v jedilnico je možen od 13.20 do 13.35.

BREZSTIČNI MODER OBESEK

Če učenec izgubi ali poškoduje brezstični moder OBESEK, ki se uporablja za evidentiranje prevzema šolskih kosil in izposojo knjig v šolski knjižnici, lahko zaprosite za novega z vlogo za izdajo novega (NOV BREZSTIČNI OBESEK). Strošek izdelave novega obeska je določen v ceniku prehrane in ostalih storitev ter ga bomo upoštevali pri obračunu šolske prehrane in ostalih storitev. Učenci na matični šoli obeske obdržijo pri sebi tudi med počitnicami in veljajo do konca osnovnošolskega izobraževanje. Samo obeski učencev 1. in 2. razreda so shranjeni v šoli. Obeske za bodoče prvošolce razredničarke razdelijo staršem na prvem roditeljskem sestanku.