VABILO NA BREZPLAČNI KONCERT GOJCA IN MARTE

V četrtek 22. septembra ob 19.00. uri vaše otroke in tudi vas, vabimo na brezplačni koncert Gojmira Lešnjaka Gojca in Marte Zore z glasbeniki.

Koncert bo v telovadnici osnovne šole Notranjskega odreda v Cerknici in bo trajal 60 minut.

Program katerega so v preteklih letih neštetokrat izvajali v okviru kulturnih dni v šolah, je poučen, obenem pa tudi nadvse zabaven.

Primeren je za otroke od prvih do devetih razredov, na njem pa bodo uživali tudi starši. Otroci s pomočjo Marte in Gojca navdušeno sodelujejo s svojim petjem, ko pa Gojc demonstrira rock in metal način petja, se pa prav vsi nasmejijo do solz.

Tisti, ki radi prepevajo, bodo na koncertu prejeli tudi vabilo za snemanje skupne skladbe vseh šol, ki bo naslednje leto.

Prijazno vabljeni

GOJC IN MARTA