Od ponedeljka, 28. 3. 2022, do ponedeljka, 4. 4. 2022, bo potekal izbor obveznih in neobveznih izbirnih predmetov za učence bodočega 7.,  8. in 9. razreda. Nabor obveznih izbirnih predmetov za šolsko leto 2022/23 lahko najdete na šolski spletni strani pod zavihkom Učenci – Izbirni predmeti (7., 8. in 9. razred). Učenci zadnje triade se lahko odločijo tudi za neobvezni izbirni predmet nemščina. Več o tem sli lahko preberete po zavihkom Učenci – Neobvezni izbirni predmeti.

Izbor bo potekal preko eAsistenta za starše.

Obvezno razvrstite vse predmete na seznamu.

V primeru, da pri prijavi potrebujete pomoč, si lahko pomagate z ogledom posnetka na povezavi Prijava na obvezne izbirne predmete .

V primeru, da se ne morete vpisati v e-asistenat za starše. Kliknite na pozabljeno geslo. Kot uporabniško ime vpišite e-mail, ki ste ga posredovali šoli kot kontaktne podatke za vašega otroka. Povezava do novega gesla bo poslana na vaš e-mail.