Učiteljski zbor Osnovne šole Notranjski odred Cerknica je sprejel naslednji sklep glede šolanja na daljavo, ki velja od 22. 11. 2021 dalje.

•  Hibridnega pouka zaradi kadrovskih in tehničnih težav ne bomo izvajali.
  • Za učence, ki se izobražujejo na daljavo, in njihove starše se vzpostavi komunikacija preko e-Asistenta, ki je namenjena komunikaciji z razrednikom, svetovalno službo …
  • Učni material za učence bo v dogovoru s posameznim učencem oz. njegovimi starši objavljen v spletnih učilnicah, kanalih v e-Asistentu ali bo poslan na e-maile staršev.
  • Za učence, ki se šolajo na daljavo, bo predvidoma razrednik, nadomestni razrednik ali učitelj predmeta po potrebi in dogovoru individualno ali v manjših skupinah izvajal ure preko Zooma, kjer bo z učencem pregledal opravljene naloge, pojasnil snov in mu nudil napotke.
    O terminih Zoomov se individualno dogovarjate z učitelji.
  • Ure DSP se bodo izvajale preko Zooma.
  • V skladu z odlokom ocenjevanja na daljavo ne bo.  Učenci bodo ocene pridobili ob vrnitvi v šolo (ob spremembi odloka ali v primeru izpolnjevanja pogoja PCT).