Spoštovani starši!

Vabimo vas k vpisu otrok v 1. razred za šolsko leto 2021/22. Vpis bo potekal za vse tri enote (Cerknica, Begunje, Grahovo) v jedilnici na matični šoli v Cerknici po naslednjem razporedu:

Sreda, 17. 2. 2021 Četrtek, 18. 2. 2021

17:00–18:00: priimek otroka A–F

18:00–19:30: priimek otroka G–K

17:00-18:15: priimek otroka L–R

18:15–19:30: priimek otroka S–Ž

Če se vpisa v terminu, ki vam je dodeljen, ne morete udeležiti, to sporočite šolskima svetovalnima delavkama.

Teja Simčič, psihologinja: 01 70 50 532, teja.simcic@os-cerknica.si

Vladimira Ivančič, pedagoginja: 01 70 50 534, vladimira.ivancic@os-cerknica.si

Prosimo vas, da se držite naslednjih navodil:

• Zaradi zmanjšanja možnosti prenosa okužbe na vpis prinesite svoje pisalo.
  • V šolo vstopate skozi glavni vhod pri jedilnici.
  • Na vpis pridete samo starši, otroci naj ostanejo doma.
  • Na vpis pridete samo, če ste zdravi (v primeru bolezni ali karantene nam sporočite, da se dogovorimo glede načina vpisa).
  • V šolo vstopate posamično, s pravilno nameščeno zaščitno masko. Ob vstopu si razkužite roke.
  • Med morebitnim čakanjem pred šolo vzdržujete ustrezno razdaljo do drugih čakajočih.
  • Če želite za svojega otroka podati prošnjo za odlog šolanja ali prošnjo za prepis na drugo enoto, vas prosimo, da na izpolnite ustrezen obrazec (pripeto spodaj), ga natisnete, izpolnite in prinesete s seboj.

Žal nam je, da je epidemija spremenila za vaše otroke in vas tako pomemben življenjski dogodek, kot je vpis v šolo. Veselimo pa se, da bomo bodoče prvošolce septembra sprejeli v naši šoli ter z njimi začeli njihovo šolsko pot.

Cerknica, 10. 2. 2020

Vladimira Ivančič                                                                  Ines Ožbolt
šolska svetovalna delavka                                                   ravnateljica

Teja Simčič