Tedenski urnik za učenje na daljavo:

Izobraževanje na daljavo

Tedenski urnik bo objavljen v ponedeljek.

Pouk od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020

zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARS-CoV-2 se začasno, v tednu od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020 v osnovnih šolah vzgojno-izobraževalno delo izvaja prilagojeno in
sicer:
učenci od 1. do vključno 5. razreda se izobražujejo v šoli, učenci od vključno 6. do 9. razreda se izobražujejo na daljavo.

Starši učencev od 6. do 9. razreda sporočite, če potrebujete računalnike, tablice ali kamere za učence na e-pošto: mojca.leskovec@os-cerknica.si (v primeru, da sta v družini dva ali več otrok, vam lahko šola omogoči izposojo največ enega računalnika ali tablice). Opremo po predhodnem dogovoru prevzamete v šoli.

V tednu, ko poteka izobraževanje na daljavo so učenci od 6. do 9. razreda odjavljeni od prehrane.

Priporočila za izvedbo izobraževanja od doma

(Skupno 3.052 obiskov, današnjih obiskov 1)