Obvestilo o začetku treninga Rugby-ja

Obveščamo vse zainteresirane učence, da bo Društvo RFC Ris Rugbi pričelo z izvajanjem treningov na šolskem igrišču Osnovne šole Notranjski odred Cerknica.

Vsi, ki vas ta šport zanima, izpolnite priloženo prijavnico in jo prinesite na prvi trening, če jo še niste oddali v šoli.

Prvi trening bo  v ponedeljek 1. 6. 2020 ob 17. uri in v četrtek, 4. 6. 2020 ob 17 uri. Termini treningov bodo ob  ponedeljkih  in četrtkih ob 17.00 uri

Otroci naj imajo s seboj športno opremo: kratke hlače, majico, zgornji del trenerke oz. dolg rokav, če je slabše vreme. Obutev športni copati za začetek, kasneje kopačke.. Igra zahteva tudi malo valjanja po tleh, torej v dneh ko bo slabše vreme, bodo otroci, kar precej blatni, Zato so  suha oblačila po treningu – obvezna.

Lepo vabljeni,

Siniša Djukić