Vabljeni k ogledu 27. MIKLAVŽEVEGA KONCERTA, 1.12.2019 ob 20:05 na RTV SLO1, kjer se donira sredstva za zimsko šolo v naravi tudi za otroke naše osnovne šole

Na letošnjem 27. Miklavževem koncertu, katerega organizira Rotary klub Ljubljana skupaj z RTV Slovenija ter priznanimi slovenskimi umetniki, bodo zbirali sredstva za pomoč osnovnošolcem iz vse Slovenije, ki se prezgodaj srečajo s pomanjkanjem.

Miklavžev koncert si lahko ogledate  na 1. programu TV Slovenija v nedeljo, 1. decembra 2019, ob 20.05.
Z dobrodelnim klicem med oddajo se oglasite na številko 01 472 00 11, kjer bodo prijazni telefonisti sprejeli vaš klic, zaupali jim boste svoje podatke in znesek koliko bi želeli podariti. V naslednjih dneh po oddaji boste prejeli položnico na vaš naslov.

Darujete lahko tudi ter s pomočjo SMS-sporočil, tako, da pošljete besedo MIKLAVZ5 na 1919 in podarili boste 5€. Darujete lahko naročniki vseh slovenskih operaterjev.

Darujete lahko vse do konca decembra. Kdor hitro da – dvakrat da. Pošljite ključno besedo MIKLAVZ5 na 1919.