Otroci, ste bili letos kaj pridni? S temi besedami je otroke v osnovni šoli Grahovo obiskal Božiček.

V nedeljo, 23. 12. 2018, so telovadnico v podružnični šoli Grahovo napolnili zvoki otrok, ki so nestrpno pričakovali prihod dobrega moža. Prireditev so pripravili gasilci GZ Cerknica, sektor Grahovo. V uvodu je otrokom pripravil predstavo čarovnik Mali Bu, Marjan Uljan iz skupine Malibu. S svojim radiem in s pomočjo otrok je priklical Božička. Ta je klical posamezne pridne otroke k sebi in jim razdelil velika pisana darila. Vsak otrok si ga je zaslužil, zato je Božiček nasmejan s cingljanjem svojega zvončka odšel darila deliti tudi drugam. Otroci pa so zabavo lahko nadaljevali na velikih napihljivih gradovih, ki jih je prijazno posodil g. Darko Meden. Dva gradova, namenjena mlajšim in starejšim otrokom so bila polna otrok, razprostirala pa sta se prav pod vrh telovadnice. Zvoki navdušenih otrok so bili slišati tudi iz šole, njihove čudovite izkušnje pa smo starši lahko poslušali še skozi vse praznike.

Zapisala in fotografirala Nina Mišič