Pogovorne ure za učence 2019/2020

zaba4_gif

Matična šola Cerknica

 

Učitelj Dan in ura Učilnica/kabinet
Vesna BABIČ torek, 5. ura kabinet pri knjižnici (104)
Lilijana BARAGA torek, 5. ura učilnica 1.c (110)
Tanja BELOVEC ponedeljek, 6. ura kabinet pri knjižnici (104)
Ana BENIČ sreda, 6. ura kabinet TJA pri 4.b (213)
Uroš CAJNKO petek, 6. ura kabinet družboslovja (119)
Tina CVETKO četrtek, 4. ura kabinet pri knjižnici (104)
Metka ČIBEJ petek, 5. ura kabinet pri knjižnici (104)
Urška DOBRAVEC torek, 5. ura učilnica 1.c (110)
Mateja DOLGAN torek, 6. ura kabinet športne vzgoje
Jernej DOLNIČAR torek, 12.10 – 12.35 kabinet likovne umetnosti (117)
Jana FRANK ponedeljek, 2. ura kabinet TJA pri 4.b (213)
Boštjan GORJUP petek, 12.10-12.35 kabinet športne vzgoje
Manca GORUP sreda, 7. ura kabinet tujih jezikov (129)
Katarina GORNIK sreda, 12.10 – 12.35 kabinet tujih jezikov (129)
Tina GRAPULIN BAVČAR ponedeljek, 6. ura kabinet naravoslovja (021)
Sabina JERAJ torek, 12.10-12.35 kabinet slovenskega jezika (123)
Daša JOŽELJ KRANJC sreda, 6. ura kabinet slovenskega jezika (123)
Breda KEBE torek, 6. ura kabinet matematike (019)
Anja KEBE KNAVS ponedeljek, 4. ura kabinet TJA pri 4.b (213)
Tamara KOGEJ ponedeljek, 6. ura kabinet TJA pri 4.b (213)
Alenka KOLŠEK PUKLAVEC ponedeljek, 7. ura kabinet slovenskega jezika (123)
Marjeta KOŠIR sreda, 6. ura kabinet matematike (019)
Mojca KOVAČIČ ponedeljek, 3. ura kabinet pri knjižnici (104)
Nataša KRALJ sreda, 4. ura kabinet pri knjižnici (104)
Lucija KRAŠEVEC torek, 5. ura kabinet TJA pri 4.b (213)
Zlatka KUNST CINDRIČ sreda, 6. ura kabinet TJA pri 4.b (213)
Mojca LESKOVEC MEHARICH ponedeljek, 6. ura kabinet matematike (019)
Marja LONČAR ponedeljek, 6. ura kabinet TJA pri 4.b (213)
Martina MARC petek, 6. ura kabinet kemije (023)
Franc MATKO četrtek, 6. ura kabinet tujih jezikov (129)
Jerneja MATKO sreda, 6. ura učilnica 3.b
Jure MELE sreda, 7. ura kabinet tehnike in tehnologije (005)
Matej MELE sreda 6. ura kabinet športne vzgoje
Katja MIKULETIČ tore, 5. ura kabinet pri učilnici 5.c (201)
Nina MIŠIČ sreda, 6. ura kabinet TJA pri 4.b (213)
Jasmina MULC ponedeljek, 6. ura kabinet družboslovja (119)
Mateja OVSEC torek, 7. ura kabinet slovenskega jezika (123)
Teja OPEKA sreda, 4. ura kabinet pri knjižnici (104)
Jelka OTONIČAR po dogovoru kabinet DSP (203)
Metka POLOVIČ torek, 12.10-12.35 kabinet tehnike in tehnologije (005)
Nuša PONIKVAR ponedeljek, 6. ura kabinet tehnike in tehnologije (005)
Marija PRIMOŽIČ petek, 2. ura kabinet pri učilnici 4.b (213)
Nuša ROŽANC četrtek, 6. ura kabinet tujih jezikov (129)
Marjetka RUPAR petek, 6. ura kabinet naravoslovja (021)
Magdalena SKUK petek, 12.10-12.35 kabinet slovenskega jezika (123)
Mira ŠIRAJ ponedeljek, 6. ura kabinet matematike (019)
Jana ŠKRLJ ponedeljek, 7. ura kabinet tujih jezikov (129)
Maja ŠKRBEC sreda, 6. ura pisarna pomočnic ravnateljice (001)
Urška ŠPAREMBLEK ponedeljek, 7. ura kabinet pri učilnici 5.c (201)
Veronika ŠVIGELJ petek, 6. ura (parni tedni) kabinet naravoslovja (021)
Vilma TELLIČ torek, 5. ura kabinet pri učilnici 5.c (201)
Tjaša TORUL torek, 6. ura kabinet družboslovja (119)
Barbara VIDOVIČ po dogovoru kabinet TJA pri 4.b (213)
Dunja VOLF PONIKVAR ponedeljek, 4. ura kabinet TJA pri 4.b (213)
Andreja VOŠANK petek, 3. ura kabinet TJA pri 4.b (213)
Jasmina ŽAGAR ponedeljek, 6. ura kabinet družboslovja (119)
David ŽNIDARŠIČ petek, 6. ura kabinet matematike (019)

 

zaba4_gif

Podružnica Maksim Gaspari Begunje

Učitelj Dan in ura Učilnica/kabinet
Eva BARAGA ponedeljek, 6. ura kabinet
Bernarda DOLNIČAR torek, 6. ura kabinet
Manca GORUP
Saša GRILC sreda, 4. ura kabinet
Jelka JERNEJČIČ četrtek, 5. ura kabinet
Berta KLUN MRAK ponedeljek, 6. ura kabinet
Vida LUNKA petek, 6. ura kabinet
Desi MAKSIĆ četrtek, 6. ura kabinet
Erika OPEKA ponedeljek, 5. ura kabinet
Anita ŠTRITOF MALC torek, 6. ura kabinet
Marjeta TURŠIČ sreda, 7. ura kabinet

zaba4_gif
Podružnica “11. maj” Grahovo

Učitelj Dan in ura Učilnica/kabinet
Uroš CAJNKO torek, 6. ura učilnica 049
Jernej DOLNIČAR petek, 2. ura učilnica TIT-LUM
Manca FARKAŠ sreda, 1. ura kabinet DSP
Jana FRANK petek, 5. ura kabinet DSP
Boštjan GORJUP torek, 6. ura kabinet telovadnica
Katarina GORNIK petek, 7. ura učilnica 041
Mojca GORNIK ponedeljek, 5. ura kabinet DSP
Tina GRAPULIN BAVČAR petek, 6. ura kabinet KEM
Sabina JERAJ ponedeljek, 6. ura učilnica 041
Mojca LESKOVEC Meharich petek, 7. ura multimedija
Vida LUNKA torek, 6. ura učilnica 042
Mojca MELE torek, 5. ura kabinet DSP
Vanja MELE ponedeljek, 5. ura kabinet DSP
Marija OBREZA četrtek, 6. ura kabinet DSP
Metka POLOVIČ ponedeljek, 4. ura tajništvo
Kresnica PRAPROTNIK ponedeljek, 6. ura učilnica 3.r.
Anka PREMROV petek, 5. ura učilnica 5.r.
Nuša ROŽANC petek, 7. ura kabinet TJA-SLJ
Marjetka RUPAR torek, 7. ura kabinet NAR
Magdalena SKUK torek, 2. ura kabinet NAR
Sabina ŠPAREMBLEK četrtek, 6. ura učilnica 4.r.
Lara VEREŠ petek, 5. ura kabinet NAR
Barbara VIDOVIČ po dogovoru kabinet DSP
Ana ZEBEC sreda, 2. ura knjižnica
Jasmina ŽAGAR sreda, 12.10-12.30 učilnica 049
David ŽNIDARŠIČ ponedeljek, 7. ura kabinet NAR

 

(Skupno 159 obiskov, današnjih obiskov 1)