Na naši podružnici v Grahovem se ne damo in zvesto sledimo dolgoletni tradiciji veseljačenja na pustni torek. Tudi letos ni bilo nič drugače, čeprav nam jo je epidemija korona virusa precej zagodla. Vsi učenci in učitelji naše šole so si poleg vsakodnevnih mask nadeli še tiste prave, ki jih nestrpno čakamo vse leto. Že zjutraj so našo šolo preplavile princeske, Pike Nogavičke, mucke, miške, čebelice, policaji, vojaki, nindže, kuharji, samorogi in še veliko drugih likov. Dan je minil v ustvarjalnem duhu, saj so učenci zavzeto izdelovali različno pustno okrasje, peli, plesali in se veselili. Seveda smo se sprehodili tudi po Grahovem in med naše sokrajane raznesli veselje, otroško navihanost in optimizem.