Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Zaradi trenutnega dogajanja v zvezi s pojavom novega koronavirusa smo se po priporočilih Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport ter Nacionalnega inštituta za javno zdravje, ki odsvetuje vsa potovanja v severno Italijo, in v dogovoru s turistično agencijo LTA odločili, da se načrtovana ekskurzija v London prestavi. Ekskurzijo bomo izvedli takoj, ko razmere v Evropi ne bodo več predstavljale nevarnosti za zdravje. Učenci in starši boste o novih terminih pravočasno obveščeni. Prestavitev potovanja staršem ne prinaša dodatnih stroškov.
Cerknica, 6. marec 2020

—————————

Obveščamo vas, da bo v petek, 6. marca 2020, sestanek za starše otrok iz 8. in 9. razreda, ki so prijavljeni na ekskurzijo v London in sicer v šolski jedilnici v Cerknici ob 16.30.

Sestanek bo vodil predstavnik Agencije LTA d.o.o.

(Skupno 1.197 obiskov, današnjih obiskov 1)