ZUNANJA POOBLAŠČENA OSEBA ZA VARSTVO OSEBNIH PODATKOV (DPO)

Pooblaščena oseba za varstvo osebnih podatkov (DPO) v Osnovni šoli Notranjski odred Cerknica, imenovana skladno s Splošno uredbo (EU) 2016/679 o varstvu podatkov (GDPR), je:

Primož Obreht, univ. dipl. prav.
Center za pravno pomoč, d.o.o.
Ljubljanska cesta 35, 2310 Slovenska Bistrica
e-pošta: primoz@czpp.si
Telefon: 05 9340910

Ste opazili kakšno napako na spletišču ali imate kakšen predlog, pišite na:

mojca.leskovecos-cerknica.si

Arhiv za 21 oktobra, 2019

• SIMBIOZA GIBA V GRAHOVEM

V preteklem tednu smo na šoli v Grahovem telovadili tako mladi, kot malo manj mladi. Hvala vsem, ki ste nam pri tem pomagali in vsem, ki ste nas obiskali in nam popestrili dopoldneve. Related Images:

• Ustvarjalni krožek Čarobne rokice

Ustvarjalni krožek Čarobne rokice otroke popelje v čarobni svet pravljičnega, kjer se domišljija sreča z ustvarjalnostjo. Jesenske barve so dale navdih za nastanek prav posebnih barvitih hišic in sovic. Tudi sovice potrebujejo svoj domek. Otroci 2. in 3. razreda, ki obiskujejo krožek Čarobne rokice so tako oblikovali pravo sovje mestece.   Related Images:

• Antonijev rov in talilnica živega srebra

TEHNNIŠKI DAN: Antonijev rov in talilnica živega srebra “V sredo, 16. 10. 2019, ob 7.45 smo se učenci 9. razredov matične šole in podružnice Grahovo, odpravili v Idrijo na ogled Antonijevega rova v rudniku živega srebra ter muzeja, ki stoji v nekdanji topilnici živega srebra. Učenci a in c razreda so najprej obiskali topilnico živega srebra, učenci b razreda in podružnice […]