ZUNANJA POOBLAŠČENA OSEBA ZA VARSTVO OSEBNIH PODATKOV (DPO)

Pooblaščena oseba za varstvo osebnih podatkov (DPO) v Osnovni šoli Notranjski odred Cerknica, imenovana skladno s Splošno uredbo (EU) 2016/679 o varstvu podatkov (GDPR), je:

Primož Obreht, univ. dipl. prav.
Center za pravno pomoč, d.o.o.
Ljubljanska cesta 35, 2310 Slovenska Bistrica
e-pošta: primoz@czpp.si
Telefon: 05 9340910

Ste opazili kakšno napako na spletišču ali imate kakšen predlog, pišite na:

mojca.leskovecos-cerknica.si

Arhiv za 16 oktobra, 2019

• OBVESTILO ZA UČENCE VOZAČE PREDMETNE STOPNJE

Učenci vozači, ki greste domov po 5. šolski uri, ne hodite več v varstvo vozačev, ampak ob 12.30 iz garderobe oz. avle odidete na avtobusno postajo, kjer v spremstvu dežurnega učitelja, počakate do prihoda vašega avtobusa.   Related Images:

• Teden otroka na Podružnični šoli Maksim Gaspari Begunje

Lepa pravica je teči po trati in ne biti kot trava teptan, učiti se brati in biti med brati enakovreden in spoštovan. (Tone Pavček)   Teden otroka na Podružnični šoli Maksim Gaspari Begunje   Mineva 30 let, odkar je Generalna skupščina Združenih narodov sprejela Konvencijo o otrokovih pravicah (20. novembra 1989). Konvencija o otrokovih pravicah ozavešča, kako pomembno je, da […]

URNIK

zabice1