V torek, 28.maja 2019, se je sedem učencev 2.b razreda, šest učencev 5. razreda podružnične osnovne šole Maksim Gaspari Begunje in pet učencev 3. razred podružnične osnovne šole »11.maj« Grahovo, s svojimi razredničarkami, udeležilo zaključne prireditve ob zaključku akcije za čiste zobe.
Skupaj s še ostalimi zmagovalnimi razredi iz občin Cerknica, Nova vas in Loška dolina so se v organizaciji zdravstvenega doma Cerknica in gospe Tjaše Samsa odpeljali v Halo Tivoli, kjer se je prireditev tudi odvijala.
Na prireditvi so se otroci zabavali ob zvokih glasbene skupine Čuki ter ob dih jemajočih akrobatskih akcijah svetovno znanih fantov iz skupine Dunking Devils. V akrobatski skupini je nastopal tudi Cerkničan Gašper Novak, ki je otroke iz svojih domačih logov prišel tudi osebno pozdravit.

Vsi učenci pa so si bili ob zaključku prireditve tudi enotni, da si bodo zobe pridno umivali še naprej.

zapisala Anita Štritof Malc