Obveščamo vas, da smo se v okviru projekta Ekošola kot način življenja ponovno prijavili na natečaj z naslovom Jaz, ti, mi za Slovenijo – stara plastenka za novo življenje.

V preteklem šolskem letu smo v omenjeni akciji dosegli zavidljivo 10. mesto med sodelujočimi slovenskimi osnovnimi šolami, na kar smo zelo ponosni. Seveda pa si želimo ta dosežek še izboljšati in s tem pomagati pomoči potrebnim. Zato vas ponovno vabimo k sodelovanju in vas prosimo, da nam tudi tokrat priskočite na pomoč.

Zbiramo IZKLJUČNO PLASTENKE PIJAČ in MLEČNIH IZDELKOV (NE konzerv, pločevink, kartona, tetrapaka …). Vse zbrane odpadne plastenke morajo biti ločene DOSLEDNO in PRAVILNO (popolnoma izpraznjene, stisnjene in zaprte s pokrovčkom).

Zbiranje odpadnih plastenk na podružnični šoli “11. maj” Grahovo bo potekalo od 22. 3. 2018 do 22. 4. 2018. Prosimo, da plastenke zbirate doma. Zabojnik, v katerem bomo zbrali plastenke, bo pred šolo samo nekaj dni. O tem vas bomo naknadno obvestili.

Hvala za razumevanje in sodelovanje.

učenci in učitelji

Podružnične OŠ »11. maj« Grahovo